Prywatny żłobek w Świętochłowicach

Działalność żłobkową prowadzimy od 11 lat.
Nasze wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi przekłada się na profesjonalizm, zaangażowanie oraz dbałość o wszechstronny rozwój naszych podopiecznych.
Zatrudniamy wykwalifikowane opiekunki, które poszerzają swoją wiedzę w dodatkowych kursach i szkoleniach. Dbamy aby nasz personel był kompetentny i przygotowany do pracy z dziećmi pod każdym względem.  Nasze opiekunki to ciepłe i serdeczne osoby, które starają się otoczyć opieką każdego maluszka.

Dbamy o wszechstronny rozwój naszych pociech. Prowadzimy w ramach pobytu dzieci w naszej placówce szereg zajęć dodatkowych w tym z zakresu logopedii, gimnastyki korekcyjnej, zajęcia sensoryczne i muzyczno-rytmiczne.
Organizujemy szereg imprez okolicznościowych, w których uczestniczą nasi podopieczni. Zapraszamy rodziców na zajęcia otwarte. Nasza placówka jest wyposażona w nowoczesne i profesjonalne pomoce edukacyjne w tym dywan interaktywny , tablicę i rzutnik multimedialny oraz wiele pomocy edukacyjnych służących rozwojowi dzieci. Regularnie wzbogacamy bazę naszych zabawek i pomocy.
Posiadamy monitorowaną salę.

Co oferujemy

• Opiekę nad dziećmi w wieku od 6 miesięcy do 3 lat
  • Opiekę w godz. 6 - 16 (od 16 do 20 - za dodatkową opłatą)